Vyhledávání dovolené na Kapverdských ostrovech

Ceny na Kapverdských ostrovech

Jak draho je na Kapverdských ostrovech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Kapverdských ostrovech? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Kapverdských ostrovech v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Kapverdské ostrovy.

Ceny na Kapverdských ostrovech
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety28 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety28 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety36 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety58 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety74 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety137 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava28 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava36 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava686 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje13 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje18 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje20 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje28 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv574 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv813 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1130 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1613 Kč
Brambory 1 kg potraviny8 Kč
Hlávkový salát potraviny18 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny20 Kč
Chléb potraviny23 Kč
Rýže 1 kg potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny23 Kč
Chléb 500 g potraviny28 Kč
Sýr 500 g potraviny46 Kč
Vejce 12 ks potraviny46 Kč
Jablka 1 kg potraviny51 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny51 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny56 Kč
Rajčata 1 kg potraviny58 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny94 Kč
Sýr 1 kg potraviny178 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace33 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace69 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace163 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace244 Kč
Polední menu v centru restaurace305 Kč
Vyhledávání dovolené na Kapverdských ostrovech

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Kapverdských ostrovech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Kapverdských ostrovech? Ceny na Kapverdských ostrovech.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kapverdských ostrovech? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kapverdských ostrovech. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Kapverdských ostrovech žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Kapverdských ostrovech? Vybírejte pobyt na Kapverdských ostrovech jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Kapverdské ostrovy 2022 nebo Kapverdské ostrovy 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Kapverdské ostrovy 2022 nebo First Minute Kapverdské ostrovy 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Kapverdské ostrovy levně nebo luxusní dovolená Kapverdské ostrovy.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Kapverdských ostrovech podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kapverdské ostrovy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Kapverdských ostrovech hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Kapverdských ostrovech pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Kapverdských ostrovech nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kapverdské ostrovy. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kapverdské ostrovy. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kapverdské ostrovy, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Kapverdských ostrovech, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Kapverdské ostrovy objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Kapverdských ostrovech za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kapverdské ostrovy.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Kapverdských ostrovech pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Kapverdských ostrovech další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kapverdské ostrovy za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Kapverdských ostrovech. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kapverdské ostrovy.

Zajímá vás jak draho je na Kapverdských ostrovech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Kapverdských ostrovech? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Kapverdských ostrovech.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Kapverdské ostrovy.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Kapverdských ostrovech nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Kapverdské ostrovy se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Kapverdských ostrovech za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kapverdami.cz 2022, všechna práva vyhrazena.